Мартин и Доника

Това беше една от най-искрените и красиви сватби, на които съм присъствала. Представете си … Балчик, ритуал в ботаническата градина до двореца, музика на живо, стил, красота, сълзи, гледки и тези двама, които излъчваха истинско спокойствие и искрена любов. Не можах да остана равнодушна, развълнуваха ме силно. А “малките моменти”? За мен като скъпоценни камъчета. Споделен поглед. Слънце през роклята. Светлосенки и форми. Силна прегръдка и стиснати силно ръце с побелели кокалчета. Несдържани сълзи. Текстури, цветове, жестове. Невидими за повечето, може би … тук – видени и запаметени.
Малките детайли, чрез които се описва чий е този ден.

SHARE THIS STORY